Twitter Windows 10 Uygulamasını Güncelledi

Twitter Windows 10 Uygulamasını Güncelledi

Dünyaca ünlü popüler sosyal medya sitesi Twiter, yeni özellikleri ve çok konuşulan hikayelere özel bölümü için güncelleme yayınladı.

Milyonlarca kullanıcıya sahip olan hem masaüstü hem de mobil cihazlarda rahatlıkla kullanabilen Twitter, Windows 10 için kullanıcıların çok hoşuna gidecek yeni özelliklerini aktif hale getirdi. Diğer sürümlerine göre Windows 10'a biraz daha geç yapılan bu güncelleme popüler hikayeler bölümünü ve alıntı tweet atma özelliğini kapsıyor.

Windows 10 uygulaması üzerinden Twitter'a bağlanan kullanıcılar artık çoklu hesapla giriş yapabilecek. Mesela kendinize ait hesabınız dışında başka hesaplara girmek istiyorsanız bunu aynı uygulama içerisinden yapabilmeniz mümkün. Bir diğer yenilik ise arkadaşınızın beğendiğiniz herhangi bir durumunu alıntı yaparak kendi profilinizde paylaşabilme özelliği. Bu özellik sayesinde artık tweet atarken uğraşmak zorunda değilsiniz.

Güncellemenin en önemli kısmı ise "popüler hikayeler" bölümü. Bu bölüm sayesinde Twitter'da popüler olan hikayeleri görebilecek ve beğenirseniz onları arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Bu arada unutmadan söyleyelim. Artık Twitter'ın Windows 10 sürümünü kullanarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar da paylaşabilirsiniz.

Twitter uygulamalarını indirmek ister misiniz?

Twitter Android ve iOS üzerinde Güncellendi, Takip Tavsiye Seçeneği Mobile Geldi

Apple Yeni Açtığı Twitter Hesabı ile Harika Oyunlara Ulaşmanıza Yardımcı Oluyor 

YORUMLAR