Twitter'a Beğeneceğiniz Yeni Bir Özellik Daha Geliyor

Twitter'a Beğeneceğiniz Yeni Bir Özellik Daha Geliyor

Twitter, takip ettiğiniz hesapların attığı tweetlere daha kolay erişebilmeniz için yeni bir özellik geliştirdi.

Takip ettiğiniz onlarca, yüzlerce belki de binlerce hesap var ancak takip ettiğiniz bu kişilerin her tweetini görmek için neredeyse 7/24 Twitter’da aktif olmanız gerekiyor. Artık böyle bir sorununuz olmayacak. “Siz Uzaktayken (While You Are Away)” özelliğinin “istenildiğinde aktif edilen bir çeşidi” Twitter tarafından açıklandı. Ayarlar sekmesinden özelliği aktif hale getirdiğinizde kullanıcılar arasında tutan tweetler en üstte yer alacak. Yeniden eskiye doğru sıralanacak olan tweetlerin alt tarafında ise şu an kullandığımız zaman tüneli olacak.

Bu özellik sayesinde arkadaşlarınızın ya da düzenli olarak takip etmek istediğiniz kişilerin tweetlerini kaçırmayacak ve onlarla daha yakından iletişim kurabileceksiniz.

Özelliği aktif hale getirmek için ayarlardaki zaman tüneli kısmına gidip “Bana En İyi Tweetleri Önce Göster”i seçmeniz gerekiyor. Ancak halen bu ayarı göremiyorsanız birkaç gün daha beklemeniz gerekebilir. Bu özellik için Twitter kullanıcılardan aldığı geri dönüşlere göre hareket edecek ve yeni zaman tüneli kısa sürede herkesin kullanımına sunulacak.

Daha Güvenli İnternet İçin Google, Facebook ve Twitter El Ele Verdi

YORUMLAR