Twitter'a Gece Modu ve Sticker Ekleme Özelliği Geldi

Twitter'a Gece Modu ve Sticker Ekleme Özelliği Geldi

Geçtiğimiz haftalarda tasarımında bazı değişiklikler yapan Twitter, güncellemelerine hızla devam ediyor. Twitter, şimdi de gece modunu ve fotoğraflara sticker ekleme özelliğini kullanıma sundu.

Sosyal medya uygulamaları arasında önemli bir konumda bulunan Twitter, son günlerdeki düşük performansını yaptığı güncellemelerle aşmak istiyor. Bu kapsamda sürekli yeni özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkan Twitter, paylaşılan fotoğraflara sticker ekleme özelliğini kullanıma sunmuştu. Bugün de yeni bir özellik ile karşımıza çıkan Twitter, şimdi de Android kullanıcılarının gözlerine hitap edecek. Bundan sonra Android kullanıcıları diledikleri taktirde Twitter'ı gece moduna alabilecekler.

Night Mode adıyla yayınlanan yeni özellik Twitter'ın tasarımını baştan aşağı siyah renklerle değiştiriyor. Uygulamanın güncel sürümü ile birlikte gelen yeni özellik kademeli olarak Android kullanıcılarına sunulmaya başlandı. İlk başlarda beta olarak sunulan özellik gerekli testlerin ardından artık kullanıma hazır. Twitter'ın varsayılan tasarımında yer alan beyaz-mavi renk geceleri gözle temas ettiği taktirde gözler için olumsuz durumlar oluşturabiliyordu. Bu durumu telefonun parlaklığını kısarak aşmaya çalışan kullanıcılar bundan sonra yeni özelliği kullanarak gözlerini zararlı ışıklardan koruyabilecekler.

Özelliği kullanabilmek için uygulamayı sürekli güncel tutmak gerekiyor. Güncel uygulamaları aşağıdan indirebilirsiniz.

Twitter'a Sticker Desteği Geliyor

Twitter ve Vine Video Süreleri Uzatıldı Ortaya Engage İsimli Bir Uygulama Çıktı


YORUMLAR