Twitter'a Sticker Desteği Geliyor

Twitter'a Sticker Desteği Geliyor

Karakter sınırlandırmasıyla ön plana çıkan popüler mikroblog sitesi Twitter, yeni güncellemelerle birlikte kullanıcılarına yazın keyfini sonuna kadar yaşatmayı planlıyor.

Bildiğiniz gibi Twitter uygulamasına fotoğraf yüklerken çok fazla değişiklik yapamıyorsunuz. Ama önümüzdeki haftalarda yapılacak yeni güncellemeyle birlikte Twitter, Sticker ismini taşıyan fotoğraf düzenleme aracını aktif edecek. Sitcker özelliğiyle birlikte Snapchat'te popüler olan fotoğrafa emoji koyma ve yazı yazma işlemleri, ilerleyen haftalarda Twitter'ın uygulamalarından da yapılabilecek. Artık deniz, kum ve güneş derken Twitter üzerinden Sticker aracılığıyla çılgınca eğlenebilirsiniz.

Sticker özelliğiyle birlikte Twitter kullanıcıları yüzlerce farklı emojiye ulaşabilecekler. Bu emojiler Twitter'ın vazgeçilmez özelliği olan etiketleme sistemiyle çalışacak. Yani fotoğrafınıza yaptığınız her bir düzenleme aynı zaman tüm dünya üzerinde gösterilecek. Fotoğrafınıza bir gözlük eklemişseniz, gözlüğe tıklayanlar diğer tüm gözlük severlere ulaşabilecek. Yani her bir küçük resim yeni bir etiket olarak kayıtlara geçiyor. Fotoğrafınız ise artık sıradan olmaktan çıkıp interaktif bir hale bürünüyor.

Twitter’ın Sticker uygulaması önümüzdeki günlerde Android ve iOS işletim sitemleri için aktif hale getirilecek.

Twitter ve Vine Video Süreleri Uzatıldı Ortaya Engage İsimli Bir Uygulama Çıktı

Zuckerberg'in Ardından Eski Twitter CEO'su da Hacklendi

YORUMLAR