Twitter'da 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası İçin Özel Sayfa

Twitter'da 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası İçin Özel Sayfa

Dünyanın en popüler sosyal ağ sitelerinden biri olan Twitter, spor merkezli yeniliklerini bir yenisi daha ekledi ve #Euro2012 etiketi ile 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’na dair özel bir bölümü yayına soktu.

Daha önce Amerika merkezli NASCAR yarışlarına sponsor olarak ve bu organizasyona özel bölüm hazırlayarak söz konusu alanda bir ilki gerçekleştiren Twitter, bu kez tüm dünyanın yakından ilgilendiği 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası için harekete geçti. Her ne kadar müsabakaların önemli bir kısmı geride kalmış olsa da adı geçen özellik oldukça hoş bir hizmet ağı ortaya koyuyor.

#Euro2012 etiket sayfası, başka futbol dünyası olmak üzere, kamuoyunda söz sahibi şeklinde nitelendirebileceğimiz kişilerin attıkları Twitter iletilerine öncelik tanıyor. Diğer yandan sayfada, Twitter’ı en çok kullanan ve şampiyonada yer alan futbolcuların Twitter hesaplarına kolayca ulaşılmasını sağlayan bir bölüm de bulunuyor. Şampiyonaya dair son ve en dikkat çekici fotoğraflara da yer veren sosyal ağ, #Euro2012 ile 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın dijital merkezlerinden biri haline gelmiş bulunuyor.

Twitter tarafından hazırlanan #Euro2012 özel etiket sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

2012 Avrupa Futbol Şampiyonasına dair ilginizi çekebilecek tüm içeriğimize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Euro 2012 Resmi Mobil Uygulaması

Popüler Futbol Oyunları

Euro 2012 Chrome Eklentileri

Euro 2012 Galerileri

Pes 2013 İlk Ekran Görüntüleri

YORUMLAR