Twitter'da Artık Herkesle DM Üzerinden Mesajlaşabileceksiniz

Twitter'da Artık Herkesle DM Üzerinden Mesajlaşabileceksiniz

Twitter’a yeni gelen özellikle beraber artık birbirini takip etmeyen kullanıcılar da direkt mesajlaşma özelliğini kullanabilecek. Twitter’ın yeni özelliğinin detayları haberimizde.

Sosyal ağların önde gelen isimlerinden Twitter da yaptığı yenilikler ile şu sıralar çok konuşulur oldu. Şimdi de yapılan yenilikle beraber takip etmediğiniz kullanıcılardan da direkt mesaj alabileceksiniz. Bugüne kadar kötüye kullanımın olmaması için sadece birbirini takip eden kullanıcılar ve bizi takip eden kullanıcılara direkt mesaj gönderebiliyorduk. Ancak Twitter’ın resmi bloğu üzerinden yapılan açıklamaya göre, isteyen kullanıcılar kendilerini takip etmeyen diğer kullanıcılar ile mesajlaşabilecek.

Otomatik olarak kapalı gelen bu yeni özelliği isteyen kullanıcılar gizlilik ayarlarından açarak, herkesten direkt mesaj alabilme imkanına sahip olabilecekler. Bu özelliği aktif etmek istiyorsanız Twitter’ın Ayarlar sayfasını açın ve soldaki menüden Güvenlik ve Gizlilik sekmesine tıklayın. Sayfanın en alt kısmında yer alan Direkt Mesajlar bölümünde yer alan kutucuğu işaretleyip, değişiklikleri kaydederek bu yeni özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Özelliği kapatmak için de yine aynı sayfadan işareti kaldırabilirsiniz.
Milli İşletim Sistemi Pardus Projesi Bitiriliyor mu?

Instagram İlk Giyilebilir Uygulamasını Apple Watch İçin Çıkarıyor

YORUMLAR