Twitter'da Fotoğrafı Caps Konusu Olan Kız Fena Ayar Verdi

Twitter'da Fotoğrafı Caps Konusu Olan Kız Fena Ayar Verdi

Sevgili Tamindir okuyucuları, bu sefer biraz ciddi bir şey konuşacağız. Lütfen, hazırladığınız capsleri internette yerlere atmayın, sonra kuşlar onları ekmek sanıp…

Yok yahu hatlar karıştı. Ben en iyisi, size olayı resimlerle anlatayım.

Dün, ‘@imleyton’ kullanıcı isimli bir Twitter kullanıcısı, ‘Benim beğendiğim kızlar vs beni beğenenler’ yazısıyla bir caps paylaştı.


Sıkça gördüğümüz bu paylaşımın haber niteliği ise sağdaki yani ‘Leyton’u beğenen kız tipi’ olarak tanımlanan kişi de bu paylaşımı gördü. Doğal olarak tepki gösteren '@ThickLeeyonce' kullanıcı isimli profilin sahibi malum tweeti alıntılayarak ‘Seni beğenmiyorum’ yorumuyla paylaştı.


Bu şey değil mi ya? Baya sağlam, nahif ve yerinde bir 'kapak'? Hani ardından insanların bir dakikalık saygı duruşunda durduğu? Çok mu abarttım? Açıkçası umurumda değil çünkü verilen ayar deyim yerindeyse içimin yağlarını eritti.

Bunu ben de yapıyorum, sen de yapıyorsun. İnternette tanımadığımız bizim için espri niteliği taşıyan kişi ve sayfaları hunharca gömmekten hiç çekinmiyoruz. Önemli olan sadece etkileşim. Ne internet memesi haline düşürdüğümüz kişi ne de onun duyguları umurumuzda değil. Neyse, biraz da iyi tarafından bakalım, Lee artık bir Twitter fenomeni, şu an tam tamına 74 bin kullanıcısı var. Ne diyelim, her şey de bir hayır vardır.

YORUMLAR