Twitter'daki Yeni Düzenlemeyle Takipçi Fırsatınız Artıyor

Twitter sayfanızda sadece hesabınızın takip ettiği kişilerin mesajlarındansa genel olarak herkesin mesajlarını görebileceksiniz

Twitter'daki Yeni Düzenlemeyle Takipçi Fırsatınız Artıyor

Geçen aylarda Twitter yeni bir listeleme politikası üzerinde çalışmalara başlamış, insanların takip etmediği içeriklerin bile ana sayfada görüntülenmesi gibi bir özelliği netleştirmeye uğraşmıştı. Bu yeni özellik artık Twitter'a uygulandı ve herkesin Twitter profiline ve ana sayfasına etki ediyor.

Geçen ağustos ayında Twitter, sizin takip etmediğiniz kişilerin tweet'lerini de ön plana çıkararak genel gündem bölümüne serpiştirmişti. Şirket bu taktikle birlikte insanların gündem sayfasına yeni içerikleri getirmek dışında, belki sizin farkında olmadığınız ama ilginizi çekebilecek kişileri de fark etmeniz açısından önemli bir adım attığını düşünüyor.

Daha detaylı inceleyecek olursak artık Twitter sayfanızda sadece hesabınızın takip ettiği kişilerin mesajlarındansa genel olarak herkesin mesajlarını görebileceksiniz. Eğer tüm mesajları kontrol ettiyseniz daha sonradan arkadaşlarınızın ve takip ettiklerinizin mesajları da buraya eklenmeye başlayacak. Kısacası Twitter eğer özel bir hesap oluşturmadıysanız tweet'lerinizin herkese ulaşmasını sağlayacak. Dünyada olup biteni daha rahat takip edebilecek, kaçırdığınız ve ilginizi çekebilecek kişileri daha rahat keşfedebileceksiniz.

Şirket şimdilik tüm bu güncelleme ve değişimlerin kullanıcı bazında nasıl etki yaratacağını merak ettikleri için deneysel değişimler yapmakta. Önerilen tweet'lerden hesap ve konu başlıklarına, takipçilerden gündem tweet'lerine kadar her şey sıra sıra denenerek sosyal medya platformu için en kullanışlı hale getirilmeye çalışılıyor. Gelen geri bildirimlere gçre birçok Twitter kullanıcısı yeni değişikliği sevmiş, takip etmedikleri kişilerin de mesajlarını görmek hoşlarına gitmiş.

Twitter sürekli yeni bir şeyler deniyor ve sosyal ağın kullanımını az da olsa sürekli olarak değiştiriyor. Siz Twitter'ın yeni özelliğini nasıl buldunuz?

Twitter'ı akıllı telefonlarınıza indirmek ve değişimi hemen görmek için sitemizin güvenli bağlantılarını kullanıp uygulamayı hızlı bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz:

Twitter, SoundCloud Desteğiyle Ses Kartı Özelliğini Tanıttı

YORUMLAR