Twitter’dan Playboy Güzeli Amanda Cerny'e Mesaj Yazan Yozgatlı Yalanmış

Twitter’dan Playboy Güzeli Amanda Cerny'e Mesaj Yazan Yozgatlı Yalanmış

Cafer Lalek isimli bir Twitter kullanıcısı Yozgatlı olduğunu öne sürerek Playboy güzeli Amanda Cerny’e mesajlar göndermiş ve bu da sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Amanda Cerny’nin balkonuna Türk bayrağı asmasına kadar oldukça sahte bir şekilde ilerleyen bu durum bugün yeni bir haberle bambaşka bir boyut kazandı. Cerny ile kurduğu diyalog sonucu geniş bir takipçi kitlesi kazanan 'Yozgatlı Dayı'nın sahte hesap olduğu ortaya çıktı.

Cafer Lalek kullanıcı ismiyle bir süredir sosyal medyada fenomen olan ve Yozgatlı olduğunu iddia eden bir genç gerçek resmini Twitter’da paylaşarak “geyik amaçlı” takıldığını itiraf edip olaya noktayı koydu. Bu linkten Google ön belleğini kullanarak gönderilen Twit'i görmeniz mümkün.

Bazı kullanıcılar bunun viral bir kampanya olduğunu ve Amanda Cerny’nin takipçi sayısının artırılması için danışıklı dövüş olduğunu iddia ediyorlar. Şimdilik dosya kapandığından bunun ne kadar gerçek olduğunu bilmemize çok da olanak yok. Ancak henüz Amanda Cerny’den de bu olayla ilgili bir açıklama gelmiş değil.

YORUMLAR