Twitter'ın Beklenen Özelliği Android'e de Geldi

Twitter'ın Beklenen Özelliği Android'e de Geldi

Twitter, alıntı yaptığımız twitlere’de 140 karaktere kadar ek ileti ekleme özelliğini Android uygulamasına da getirdi.  

Twitter Kullanıcıları Artık Daha Fazla Yazabilecek haberimizde bu yeniliğin sadece iOS için geçerli olduğunu, Android’in ise sırada olduğunu duyurmuştuk. Beklenen o gün geldi ve özellik Android kullanıcıları için de Android mağazalarda güncellendi.

Twitter’da alıntı yapılan bir tweet üzerine fazla bir şey ekleyemiyorduk. 140 karakter sınırlaması bizi engelliyordu. Bu yeni güncellemeyle Android telefon sahipleri artık daha fazla yazabilme imkanına erişecekler. Özellik ile birlikte ‘tweet alıntıla’ seçeneğini kullanarak alıntı yaptığımız tweet’lerin üst bölümüne kendi yorumlarımızı da ekleyebileceğiz.

Twitter 2015 yılında oldukça özel güncellemeler yaptı. Görüntülü iletişim ve video temelli güncellemeleri de oldukça olumlu karşılanmıştı. Özellikle Periscope, Twitter için iOS üzerinde takdir edilen bir uygulama oldu.

Android için gelen yeni güncelleme şimdilik sadece alıntı twitler için geçerli, ama her şeyin bir başlangıcı vardır diyerek diğer iOS güncellemelerinin Android'e gelmesi de heyecanla bekleniyor

Yeni Twitter Profili Oluşturma Rehberi

Google Twitter'ı Satın Alıyor İddiası Güçleniyor

Twitter Neydi, Ne Oldu?

YORUMLAR