Twitter'ın Filtreleme Sistemi Bu Yılın Sonunda Aktif Olacak

Twitter'ın Filtreleme Sistemi Bu Yılın Sonunda Aktif Olacak

Instagram’ın Twitter’a olan desteğinin geçtiğimiz günlerde son bulduğunu hatırlayacaksınız, bu gelişme ile birlikte kendi fotoğraf filtreleme sistemi için çalışmalarında önemli bir yol kat eden Twitter’ın bu özelliğini yıl sonunda bizlere sunması bekleniyor.

Geçtiğimiz ay içinde çalışmaları başlanan Twitter fotoğraf filtreleme sisteminin bu yılın sonuna kadar devreye sokulması gündemde. İddialara göre Instagram’ın Twitter’a olan desteğinin son bulması üzerine Twitter bu alandaki çalışmalarına hız vererek bu sistemi çok yakın bir zamanda, yani yıl sonuna kadar kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Bu iddialar doğru ise 2012’nin son günlerinde fotoğraflarımızı yeni bir filtreleme sisteminin yardımı ile farklı filtreler uygulayarak Twitter’da paylaşabileceğiz. Konu ile ilgili bir başka iddia ise filtreleme sisteminin şu an beta sürecinde olduğu ve denemelerine başlandığı yönünde. Ayrıca Twitter’ın fotoğraf filtreleme sistemi Instragram’a göre çok daha yüksek çözünürlüğe sahip fotoğraflara dahi destek sağlıyor. Bakalım bu yeni sistemi ne zaman göreceğiz ya da görebilecek miyiz.

YORUMLAR