Ubisoft, Anno Serisinin Yeni Oyunuyla Tekrar Geçmişe Gidiyor

Ubisoft, Anno Serisinin Yeni Oyunuyla Tekrar Geçmişe Gidiyor

Ubisoft'un Anno serisi strateji oyunları son zamanlarda git gide daha çok oyuncu tarafından oynanmaya ve yayılmaya başlamıştı. Firma 2011 yılında Anno 2070, 2015 yılında ise Anno 2205 adlı oyunlarını piyasaya sürerek Anno serisini hep gelecek zamanda kurgulamıştı. Serinin yeni duyurulan oyunu ise bizi 1800'lü yıllara geri götürecek.

Serinin son iki oyununda yeterince fütüristik şeyler deneyimledikten sonra 1800'lü yıllar tüm Anno oyuncularına farklı gelecektir. Endüstri çağının başlangıcını, büyük savaş ve ticaret gemilerini, büyük imparatorlukları görebileceğimiz bu oyunda, oyuncular teknolojinin ve politik gelişmelerin hızına ayak uydurarak imparatorluklarını güçlü tutmaya çalışacaklar. Oyunun Gamescom 2017 oyun fuarı kapsamında yayınlanan duyuru videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Geliştirici firma Blue Byte, Anno 1800 oyunuyla birlikte seriyi orjinalliğine daha çok yaklaştırmayı ve eski oyuncuları geri kazanmayı da hedeflediğini belirtiyor. Ayrıca Anno Union sistemine kayıtlı oyuncular bu oyunu erkenden deneyimleme ve geri bildirimde bulunma fırsatını da yakalıyorlar. Anno Union'a kayıt başvurunuzu bu link üzerinden yapabilirsiniz. Anno 1800'ün PC platformu için 2018'in başlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

Müjde! Age of Empires 4 Resmi Olarak Duyuruldu!

YORUMLAR