Ubisoft Bizi 30 Gün Boyunca Bedava Oyun Yağmuruna Tutacak

Ubisoft Bizi 30 Gün Boyunca Bedava Oyun Yağmuruna Tutacak

Bu senenin Ubisoft için oldukça özel bir yıl olduğu su götürmez bir gerçek. 30. kuruluş yılını kutlayan firma bu nedenle bir süredir her ay farklı bir oyunu ücretsiz olarak oyun severlere hediye ediyordu. Şimdiye kadar Prince of Persia: Sands of Time, Far Cry 3: Blood Dragon, The Crew, Rayman Origins, Tom Clancy's Splinter Cell ve Beyod Good & Evil tamamen ücretsiz olarak dağıtıldı. Fakat Ubisoft oyunculara daha da fazlasını sunmak üzere kolları sıvadı. Firma 30. yılını daha da ihtişamlı bir şekilde kutlayacak ve Christmas'a kadar 30 gün boyunca farklı sürprizlerle karşımıza çıkacak.

Önümüzdeki 30 gün içinde hem farklı oyunlar bedava indirilebilecek hem de Ubisoft oyunları için ücretsiz ek içeriklere sahip olunabilecek. Bu fırsatlardan kesinlik kazanan tek fırsat mobil cihazlar için geliştirilmiş Rayman Classic oyunu. Ayrıca Ubisoft'un son hit oyunlarından 3 tanesi için 300'er kopya hediye edilecek.

Aralık ayının 23'üme kadar devam edecek kampanyada ödüllere sahip olabilmek için Ubisoft'un blogunu her gün kontrol etmeniz ve o gün hangi oyun veya içeriğin ücretsiz dağıtıldığını öğrenmeniz gerekiyor. Bunun yanında duyruulan fırsatlardan yararlanabilemk için Ubisoft hesabınıza da giriş yapmanız gerekli. Ubisoft bloguna bu bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz:

http://blog.ubi.com/

Ubisoft'un sosyal medya hesaplarını takip etmeniz de fırsatlardan haberdar olmanız için yardımcı olabilir.

Far Cry 3: Blood Dragon Önümüzdeki Hafta Ücretsiz!

YORUMLAR