Ubisoft, Far Cry 4'ün Mobil Versiyonu Olarak Arena Master'ı Tanıttı

Ubisoft, Far Cry 4'ün Mobil Versiyonu Olarak Arena Master'ı Tanıttı

Eğer oyunlarla ilgiliyseniz haftanın en büyük oyunu olarak Ubisoft'un açık dünya oyunu Far Cry 4'ü bu hafta içerisinde mutlaka duymuşsunuzdur. Hain bir diktatöre karşı isyan ordusunun liderliğiyle bizi görevlendiren Far Cry serisinin 4. oyunu için Ubisoft, mobil platformları da unutmayarak bugün Far Cry 4 Arena Master'ı yayınladı.

Arena Master iOS ve Android cihazlar için geliştirilmiş, Far Cry 4'ün Pokémon versiyonu diyebiliriz. Ordudaki vahşi savaşçılarınızı arenaya çıkartıp dövüştürdüğünüz oyunda Far Cry 4 evreninden savaşçılar kadar vahşi hayvanlar da yer alıyor. Tamamen aksiyona dayalı Far Cry 4 Arena Master'da bölümler boyunca kafese kapatılmış dövüşçüler, hayvanlar veya gladyatörleri teker teker toplayıp savaş sahasında ölümcül bir düelloya sürüklüyorsunuz. Üstelik arenada rambo misali orduya karşı tek başınıza savaştığınız bile oluyor.

Arena Master, Far Cry 4'ün aksine tamamen şiddete odaklanan, ilginç derece eğlenceli bir oyun. Alıştırma modunda basit hayvanlara karşı savaşırken esas oyun başladığında kendinizi arenanın gladyatörü ilan etmeniz için çok kan dökmeniz, en önemlisi savaşçılarınızı iyi seçmeniz gerekli. Maç kazandıkça ordunuza yeni adamlar veya hayvanlar ekleyebiliyorsunuz. Her savaşacak adamın belirli özellikleri oluyor ve arenadaki başarınıza göre özellikleri gelişiyor. Pokémon'dan örnek vermiştik ya, işte Arena Master'ın bütün sistemi sahiden sadece bu yönde ilerliyor.

Far Cry 4 ile mobil versiyonu arasında büyük bir uçurum olsa da Ubisoft bir şekilde mobil platformlarda da oyununun tutmasını istemiş ve karşımıza bu kaos dolu oyunu çıkarmış. Oyun içi herhangi bir içerik satın alma veya üyelik gerektirmediğinden Arena Master'ı dilerseniz ücretsiz olarak deneyebilir, kendinizi Far Cry 4'e hazırlayabilirsiniz. Çok kan dökülecek çok!

Dota 2'nin Foreseer's Contract Güncellemesi Hakkında Yeni Detaylar Geldi

IBM'in Yeni E-posta Servisi Alışkanlarınızı Öğrenerek İşlerinizi Kolaylaştıracak

YORUMLAR