Ubisoft Oyunlarının TV Dizisi Gelebilir!

Ubisoft Oyunlarının TV Dizisi Gelebilir!

Ubisoft'un Assassin's Creed ve Far Cry gibi ünlü oyunları TV dizisi olarak karşımıza gelebilir. İngiliz basını Reuters'in yaptığı habere göre; Ubisoft, bazı oyunlarını TV dizisi haline getirmek istiyor.

İlerleyen zamanlarda Ubisoft'un ünlü oyunlarını TV dizisi olarak görebiliriz. İlk olarak söylenti halinde çıkan haberi daha sonra Ubisoft, İngiliz basını yoluyla doğruladı. Reuters isimli basın kuruluşunun yaptığı habere göre; Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, oyunlarının bazılarını TV dizisi haline getirmek istiyor. Ayrıca Ubisoft'un TV dizisi projesi için Netflix firması ile masaya oturduğu ve bu projedeki tek sorunun Ubisoft'un hisselerinin bir kısmına sahip olan Viveldi olduğu belirtiliyor.

Firmanın hangi oyunları TV dizisi yapmak istediği ise kesin olarak belli değil. Ancak firmanın Assassin's Creed ve Far Cry'ın TV dizisi haline gelmesini istediği yönünde söylentiler bulunuyor. Daha önceki söylentinin doğru olduğunu düşünürsek; bu söylentinin de çok yanlış gelmeyeceğini düşünebiliriz. Aralık ayında vizyona girecek olan Assassin's Creed filmi doğrultusunda firma böyle bir dizi çekmek isteyebilir. Umarız tüm sorunları çözerler ve izlemesi keyif veren güzel işler çıkartırlar.

YORUMLAR