Ubisoft, Playstation 4'ün Assassin’s Creed: Unity'yi 1080p Oynatamayacağını Söyledi

Ubisoft, Playstation 4'ün Assassin’s Creed: Unity'yi 1080p Oynatamayacağını Söyledi

Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serileri milyonlarca oyun sever tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor. Kısa süre sonra yayınlanması planlanan Assassin’s Creed: Unity'nin ekran çözünürlüğünün çok iyi olacağı fakat oyun konsollarının bu kalitede olan bir oyunu çalıştıramayacağı söyleniyor.

Ubisoft'ta çalıştığı söylenen bir personel Assassin’s Creed: Unity hakkında bazı bilgiler sızdırdı. Bu bilgileri sızdırırken Playstation 4'e de göndermede bulunan çalışan yaptığı açıklamada Assassin’s Creed: Unity'inin 1080p oynanamayacağını ima etti. Aylardır bu oyun üzerinde çalıştıklarını söyleyen yetkili, Ubisoft'un Assassin’s Creed: Unity'yi 720p kalitede ve 30 FPS akıcılığına getirmek için çok fazla uğraştığından bahsetti. 

700p çözünürlükle yetinmeyen şirket 900p çözünürlüğe yoğun çalışmalarının ardından ulaşmayı başardı. Ekran çözünürlüğünü daha da arttırmak isteyen Ubisoft 1080p kalitesine Assassin’s Creed: Unity'yi yükseltmek istiyor ama bazı tedirginlikleri var. Playstation 4'ün 1080p kalitesinde yapılacak bir Assassin’s Creed: Unity'yi oynatamayacağından şüpheleniliyor. Zira yapılan testler bu şüpheyi doğrular tarzda. Bakalım Ubisoft Assassin’s Creed: Unity'yi oyun severlerin karşısına nasıl sunacak.

Assassin's Creed: Unity'nin Yeni Videosunda Harika Detaylar Var

Assassin's Creed: Unity, Karakterlerin Arkasındaki Sesleri Tanıtıyor

YORUMLAR