Ubisoft, Splinter Cell'in Ücretsiz Olacağı Tarihi Açıkladı

Ubisoft, Splinter Cell'in Ücretsiz Olacağı Tarihi Açıkladı

Ubisoft, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla birlikte her ay bir oyununu ücretsiz yapacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından ikinci bir oyunu ücretsiz yapmaya hazırlanan Ubisoft, bunun gerçekleşeceği tarihi açıkladı.

Ubisoft'un Electronic Entertainment Expo 2016 etkinlikleri kapsamında düzenlediği konferans sırasında sahneye çıkan Ubisoft CEO'su, şirketin 30. yılı münasebetiyle her ay bir oyunlarını ücretsiz olarak sunacaklarını açıklamıştı. Bu kapsamda ücretsiz olan ilk oyun Prince of Persia: The Sands of Time olmuştu. Temmuz ayına girdiğimiz bu günlerde ise yeni oyunun hangisi olacağı ve hangi günde ücretsiz olarak yayınlanacağı açıklandı.

Ubisoft, temmuz ayında ücretsiz olacak oyunun 2002 yılında yayınlanan ilk Splinter Cell oyunu olduğu açıkladı. 2002 yılında önce PC ve Xbox sonra da Playstation 2 ve GameCube için piyasaya sürülen oyun, kendine has yapısı ve başarılı oynanışıyla çok sevilmiş, bugüne kadar gelecek serinin başlangıcı olmuştu. Ubisoft ise bu oyunun Origin üzerinden 13 Temmuz itibariyle ücretsiz olarak indirilebileceğini açıkladı. Oyunu indirmek için ise aşağıda yer alan Origin uygulamasını indirmeniz, bir profil yaratmanız ve oyunun sayfasına gitmeniz yeterli.

Ubisoft'un Yeni Gişe Rekortmeni The Division Oldu

Ubisoft, Electronic Arts'ı Mahkemeye Vermeye Hazırlanıyor

Ubisoft Kullanıcı Hesaplarından Bazı Oyunları Silmeye Başladı

YORUMLAR