Ubisoft, The Division 2 Açık Beta Testi Duyurusunu Yaptı

Tom Clancy's The Division 2, oyuncular tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyor. New York sonrasında Washington D.C.'de mücadeleye devam edeceğimiz oyun için 7 - 11 Şubat 2019 tarihleri arasında bir kapalı beta testi gerçekleştirilmişti. Ne var ki çoğu oyuncu yeni oyunu deneme fırsatı bulamamıştı. Ubisoft'un bu oyunculara müjdeli bir haberi var. Tom Clancy's The Division 2 için açık beta testi, 1 Mart 2019 tarihinde başlayacak.

Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz haberimizde, bir Massive Entertainment geliştircisinin The Tom Clancy's The Division 2 için yapılması planlanan açık beta testini ağzından kaçırdığını aktarmıştık. Kapalı beta testi süresince yapılan canlı yayın etkinlikleri sırasında yaşanan bu kaza sonrasında Fransız yayıncı Ubisoft, fazla bir sürenin geçmesini beklemeden, beklenen duyuruyu bugün itibarıyla gerçekleştirdi.

Eğer Tom Clancy's The Division 2 oyununu ön-sipariş ile almamışsanız ve kayıt yaptırmanıza rağmen seçilmemişseniz, üzülmenize gerek kalmadı. 1 - 4 Mart 2019 tarihleri arasından gerçekleştirilecek olan açık beta testi, PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarını kapsayacak.

Şu an Ubisoft, duyuruya ek olarak herhangi bir yeni bilgi sunmuş değil ama büyük olasılıkla kapalı beta testinin içeriğinin açık beta testinde de yer alacağını tahmin ediyoruz. Yani Tom Clancy's The Division 2 oyununun başlarında karşılaşacağımız iki ana görev, beş yan görev, Dark Zone bölgelerinden bir tanesi, yedinci seviyeye kadar yükselebilmek ve harita üzerindeki çeşitli etkinlikleri tamamlayabilmek. Ayrıca otuzuncu seviye karakterlere erişim imkanına ek olarak, üç ajan ihtisasını deneyebileceğiniz ve Black Tusk topluluğu ile kozlarınızı paylaşabileceğiniz End Game görevi de yine kapalı beta testi katılımcılarına sunulmuştu.