Ubisoft ve Epic Games Nvidia Project Shield'i Beğendi

Ubisoft ve Epic Games Nvidia Project Shield'i Beğendi

Geçtiğimiz günlerde ve hatta kısa bir süre önce tanıtılan Nvidia’nın Android işletim sistemini kullanan yeni nesil oyun konsolu hakkında oyun yapımcıları ve oyun yayınları yorumlarını yapmaya başladılar bile. Genel olarak beğenildiği tahmin edilen oyun konsolu için resmi açıklama yapan iki şirket bulundu, bunlar Ubisoft ve Epic Games. Her iki şirketinde ortak yönü, Nvidia’nın yeni oyun konsolunu beğenmeleri.

Tegra 4 işlemci tabanlı Nvidia Project Shield, Android işletim sistemini kullanan bir oyun konsolu. Bilmeyen kullanıcılarımız için bir kere daha hatırlatmış olalım. Şimdiden olumlu görüşlere maruz kalan Nvidia Project Shield’in ileride çok daha fazla beğeni toplayacağından hiç şüphemiz yok. Çünkü şimdiden dünyanın en değerli ve en büyük iki oyun şirketi olan Ubisoft ve Epic Games’i kendine hayran bırakmayı başardı bile.

Ubisoft’tan gelen açıklama şu şekilde oldu; Ubisoft olarak bu tür yeni donanımlara her zaman sıcak bakmışızdır ve aynı görüşümüzü sürdürmeye devam edeceğiz. Nvidia’nın yeni oyun konsolu Nvidia Project Shield’in PC ve Mobil oyuncuları bir araya getireceğini umduğumuz bu konsolda özelliklede Assassin’s Creed 3’ün nasıl duracağını merak ediyoruz. Açıklaması yapıldı.

Epic Games ise Nvidia’nın yeni oyun konsolu için şu sözlere yer verdi; Nvidia geliştirdiği Nvidia Project Shield ile yüksek performanslı bir oyun deneyimini oyunculara sunacak ve bundan hiçbir ödün vermeyecektir. Ayrıca Epic Games’in ürünleri olan Real Boxing ve Hawken’ın bu cihazda neler yapabildiğini gördük oldukça başarılı. Açıklamasını yaptı.

Nvidia’nın şimdiden iyi iş çıkarttığını söylemek mümkün, bakalım diğer devlerin Nvidia Project Shield için yorumları nasıl olacak.

YORUMLAR