Ubisoft'un Bu Sene Ücretsiz Verdiği Oyunlar İçin Son Fırsat

Ubisoft'un Bu Sene Ücretsiz Verdiği Oyunlar İçin Son Fırsat

Ubisoft, 30. yılına özel olarak yıl içerisinde yedi farklı oyununu ücretsiz yapmıştı. Bir aylık süreyle ücretsiz olan bu oyunları daha önce edinemeyenler için son bir fırsat daha doğdu.

E3 2016 sırasında düzenlenen Ubisoft konferansında, şirketin 30. yılı münasebetiyle yıl sonuna kadar ücretsiz oyunlar ve içerikler dağıtılacağı açıklanmıştı. Bu bağlamda ilk olarak Prince of Persia oyunculara ücretsiz şekilde sunulurken, sonrasında ilk Splinter Cell ücretsiz olmuştu. İlk iki oyundan sonra Ubisoft'un eski oyunları ücretsiz yapacağı düşünülürken, şirket beklenmedik oyunlarla bizleri sevindirmeyi de başarmıştı.

İki ayın ardından sırasıyla Rayman: Origins, The Crew, Beyond Good & Evil, Far Cry: Blood Dragon ve Assassin's Creed 3'ü ücretsiz yapan şirket, bu oyunlardan bazılarını edinemeyenler için güzel bir haber daha verdi. Tüm bu oyunların içerisinde bulunduğu paket 15-18 Aralık tarihleri arasında tekrar ücretsiz olarak edinilebilecek. Bu tarihten sonra ise bütün oyunlar daha önceki fiyatlarıyla satılacak. 

Paketi edinmek için bu adresi ziyaret edebileceğiniz gibi hemen aşağıda yer alan uygulamayı indirdikten sonra ana sayfasında yer alan bilgileri takip ederek, pakete ulaşabilirsiniz. 

Ubisoft Bizi 30 Gün Boyunca Bedava Oyun Yağmuruna Tutacak

Ubisoft, Rayman Classic'i Ücretsiz Dağıtıyor!

YORUMLAR