Ubuntu İşletim Sistemli HTC Tablet Geliyor

Uzun sayılabilecek bir süreden beri HTC’nin ana sayfasında bir geri sayım sayayı yer alıyor. Acaba yeni bir akıllı telefon mu ya da yenilikçi başka bir cihaz mı işaret ediliyor sorularına en önemli ve güçlü cevap ise bana göre bugün verildi. HTC üretimi

Ubuntu İşletim Sistemli HTC Tablet Geliyor

Uzun sayılabilecek bir süreden beri HTC’nin ana sayfasında bir geri sayım sayayı yer alıyor. Acaba yeni bir akıllı telefon mu ya da yenilikçi başka bir cihaz mı işaret ediliyor sorularına en önemli ve güçlü cevap ise bana göre bugün verildi. HTC üretimi Ubuntu işletim sistemli bir tablet!

HTC tarafından kullanıcılarda ve ziyaretçilerde merak uyandırmak adına yaklaşık 10 gündür süren geri sayımda son saatlere girildi. Ancak söz konusu geri sayımı asıl heyecanlı kılan bu geri sayıma bir başka kaynağın da eşlik etmesi oldu. Ubuntu’nun ana sayfasına girdiğimiz de aynı sayaçla karşılaştık. Saniyesi saniyesine aynı zamanı hedefleyen geri sayımdaki diğer ipuçları birbirini tamamlayan ve aynı tek ürünü çağrıştıran ögelerle dolu. En önemli tamamlayıcı unsursa biri donanım üreticisi, diğeri yazılım üreticisi iki şirketin aynı zamanı göstermeleri.

Bu akşam, çok büyük olasılıkla HTC üretimi Ubuntu işletim sistemli tablet hayatımıza girecek.

Burger King'in Twitter Hesabı Hacklendi

YORUMLAR