Üç Büyükler Dijital Ortamda Karşı Karşıya

Üç Büyükler Dijital Ortamda Karşı Karşıya

Yandex Browser bildiğiniz gibi taraftarlar için hazırladığı özel versiyonlarla futbol severlerin oldukça hoşuna giden bir uygulama gerçekleştirmişti.

Üç büyük takıma özel hazırlanan Yandex.Browser'lar aynı zamanda takımlar arasında bir yarışma düzenlenmesine ön ayak olmuştu ve gerçekleşen bu yarışma sonucunda kendi takımına özel Yandex.Browser'ı en çok indiren taraftarlar Galatasaray taraftarları oldular. Neticesinde ise yukarıda göreceğiniz Galatasaray'a özel Yandex teması yayına alındı ve böylece taraftarlar takımlarını internette başarılı bir şekilde temsil ettiler.

Anlaşılan o ki Yandex üç büyük takım taraftarları için gerçekleştirdiği çalışmalara devam etme kararı almış durumda ve 19 Mart'tan itibaren yeni bir sanal derbiyi kullanıcılara sunacak. futbolaski.yandex.com.tr adresi üzerinden 15 Mart'ta kurallar Yandex tarafından açıklanacak ve taraftarlar 15 Mart'tan 19 Mart'a kadar antrenman yaparak mücadeleye hazırlanabilecekler.

Resmi bilgilere göre yarışma sürecinde taraftarlara takımlarına dair sorular sorulacak ve bu soruların cevaplarını Yandex üzerinden bulmaları istenecek. 19 Mart'ta başlayan turnuva ilk olarak Galatasaray ve Beşiktaş arasında düzenlenecek ve 22 Mart'ta 2. ayağı, 26 Mart'ta ise üçüncü ve son ayağı tamamlanmış olacak.

YORUMLAR