Üç Yeni Oyun Daha Origin Access Premier'e Eklendi

Origin Access Premier servisi içerik olarak genişlemeye devam ediyor. Aylık ve yıllık olmak üzere farklı abonelik seçeneklerinin olduğu servis, bu defa bir ilke sahne oldu ve farklı yayıncıların oyunları servise merhaba dediler. Darksiders III, This is The Police 2 ve Beholder 2, artık Origin Access Premier üzerinden indirilebilir oldular.

Geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde faaliyete geçmiş olan Origin Access Premier, Electronic Arts şirketinin Xbox Game Pass ile rekabete girme isteğinden ortaya çıkmıştı. Basic ve Premiere olmak üzere iki farklı seçeneğin sunulduğu servisin Basic aboneliği, Origin Access ile aynı işlevi gösteriyor. Yani yine son dönemde yayınlanacak olan oyunları, çıkışlarından önce on saat süreyle deneme fırsatının yanı sıra ücretsiz oyun kütüphanesine erişiminiz olacak. Premier ise esas olayın döndüğü yer oluyor. Origin Access Premier aboneliği olan oyuncular, Electronic Arts tarafından yayınlanan oyunların tam sürümlerine, çıkışlarından çok önce ek bir ücret ödemeden sahip olmalarına olanak tanıyor. Battlefield V ve FIFA 19 bu oyunlardan sonuncularıydı. Kısa bir süre önce ise Darksiders III, This is The Police 2 ve Beholder 2 oyunları da Origin Access Premier servisindeki yerlerini aldılar. Bu da tabii ki bir ilk oldu; çünkü yayıncısının Electronic Arts olmadığı herhangi bir oyuna bu serviste yer verilmemişti ve Amerikan menşeli yayıncı bu durumdan epey hoşnut.

Darksiders III

Darksiders III, Darksiders serisinin altı yıllık bir boşluktan sonra satışa sunulmuş olan devam oyunuydu. 26 Kasım 2018 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulmuş olan üçüncü oyunda, War ve Death karakterlerinden sonra bu defa Fury karakterini yöneteceğiz. Amacımız ise Yedi Ölümcül Günah'ı avlamak olacak.

This is The Police 2

Bu yılın Temmuz ayı içerisinde satışa sunulmuş olan strateji türündeki This is The Police 2, ilk oyunun devamı olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, kaçakçıların ve çetelerin kol gezdiği ve yaşadıkları yeri evleri olarak nitelendiren popülistlerin olduğu sınır kasabası Sharpwood'da geçiyor ve tekrardan huzuru sağlamak için de suçlu Jack Boyd ile işbirliği yapan genç Şerif Lilly Reed'in başından geçenleri anlatıyor.

Beholder 2

Bu ayın başlarında satışa sunulmuş olan Beholder 2 oyununda, totaliter bir eyaletteki bakanlık için yeni işe alınmış olan bir memuru canlandırıyoruz. Gittiğimiz yol bizi Başbakan olmaya kadar çıkartacak ama tabii ki bu hiç de kolay olmayacak. Öyle ki, her şey yapacağımız seçimlere göre şekillenecek.