Ücretsiz LEGO Lords of the Rings Fırsatını Kaçırmayın

lego lords of the rings

Bugüne kadar onlarca farklı ücretsiz oyun dağıtan Humble Bundle, bir başka LEGO oyunuyla daha kullanıcılarının karşısına çıktı. İnternet sitesi, LEGO Lords of the Rings oyununun ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandığını duyurdu.

Oyun yapımcılarıyla anlaşarak, piyasanın çok altında fiyatlara satışlar yapan Humble Bundle, yaptığı satışlardan elde ettiği gelirlerin büyük kısmını kar amacı gütmeyen yardım kuruluşlarına aktarmasıyla ön plana çıkmıştı. Yaptığı kampanyaların ses getirmesi için ücretsiz oyunlar dağıtma gibi bir plan izleyen Humble Bundle, bugüne kadar yüzlerce oyunu bedava dağıtmıştı.

Humble Bundle, yaptığı açıklamayla birlikte oyuncuların önümüzdeki güne kadar LEGO Lords of the Rings oyununu ücretsiz olarak hesaplarına ekleyebileceklerinin müjdesini verdi. Halihazırda Steam üzerinde 7,75TL fiyat etiketiyle satılan oyun, böylece ücretsiz olmuş oldu.

Oyunu ücretsiz olarak alabilmek için ise Humble Bundle sayfasını ziyaret ederek, kullanıcı girişi yapmanız, sonrasındaysa Get the Game yazısına basarak, karşınıza çıkan önergeleri izlemeniz gerekiyor. Her şeyi doğru yaptığınızda oyun kodu elektronik posta adresine gönderiliyor ve bu kodu Steam’e girerek, oyunu kütüphanenize eklemiş oluyorsunuz.