Ücretsiz Online FPS Oyunu Combat Arms Baştan Aşağı Yenilendi!

Ücretsiz Online FPS Oyunu Combat Arms Baştan Aşağı Yenilendi!

Nexon tarafından geliştirilen ve ilk olarak 2008 yılında oyuncuların beğenisine sunulan ücretsiz online FPS Oyunu Combat Arms, çıkışının üzerinden neredeyse 10 yıl geçmesinin ardından yenilenerek günümüz FPS oyunlarıyla rekabet edecek hale getirildi.

İçerisinde farklı oyun modları barındıran ve bu modlarda oyunculara yoğun aksiyon içerisine dalabilme imkanı veren Combat Arms, yenilenmesinin şerefine Combat Arms: Reloaded adını alıyor. Yeni sürüm hem görsel olarak oyunda köklü değişiklikler yapıyor, hem de oyun mekaniklerini dengeleyerek oyunculara daha iyi bir oyun tecrübesi yaşatmayı hedefliyor.

İlk göze çarpan değişiklik oyunun grafiklerindeki artan kalite. Artık çok daha yüksek detaylı modellemeler ve kaplamalar mevcut. Buna ek olarak oyunun arayüzü de yenileniyor. Daha hızlı maçlara hazırlanmanıza, silah ve ekipman seçmenize imkan tanıyan hazırlık ekranı, elden geçirilen ve basitleştirilen envanter arayüz değişiklikleri arasında. Silah ve ekipman koleksiyonları da düzenleniyor ve silahların eski ve yeni modelleri arasındaki performans farkı kapatılıyor.

Combat Arms: Reloaded ile birlikteo yuna dahili bir sesli iletişim sistemi geliyor. Artık oyun içinden mikrofonunuzu kullanarak haberleşebilecek, harici programlar kullanmak zorunda kalmayacaksınız. Maç eşleştirmelerinde de düzenlemeler yapılıyor. Bu düzenlemeler sayesinde arkadaşlarınızı daha kolay bulabiliyor, rekabetçi maçların keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Güncellenen Combat Arms: Reloaded'ı ücretsiz indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

HITMAN Artık Ücretsiz Denenebiliyor

YORUMLAR