Uçurumdan Düşen Dayı Sosyal Medyayı Salladı

düşen dayı

Dünyanın en çok kullanılan internet sitelerinden bir tanesi olan Reddit’in gündemine oyun havası oynayan dayılar oturdu.

Sabah saatlerinde çeşitli Twitter kullanıcılarının paylaşmaya başladığı video, Reddit’in en çok konuşulanlarından biri oldu.

Oyun havası düşen dayı

Dün itibarıyla internet âlemine düşen ve gündemin ilk sıralarına doğru yükselen videoda, yeşillik bir alanda eğlenen dayılar görülüyordu. Oyun havası eşliğinde kıvrak hareketler sergileyen dayının görüntülendiği sıradaysa kameralara ilginç bir an yansıdı.

Uçurumun hemen yanına kurulu olan sofraya oturmaya çalışan bir başka dayı, dengesini kaybederek, uçurumdan aşağı yuvarlandı. Yavaşça aşağıya doğru düşen dayının görüntüleri Türkiye’deki sosyal medya kullanıcıları tarafından çokça paylaşılırken, konu yurtdışına taştı. Video, dünyanın en çok kullanılan internet siteleri arasında yer alan Reddit’in “popular” sayfasının ilk sırasına, “Man falls off cliff while partying ‘Turkish Style’” başlığı oturdu.

Birçok kişinin Instagram ve Twitter gibi platformlar üzerinden izlediği görüntülerde yer alan kişilerin kimler olduğu bulunamazken, uçurumdan düştüğü söylenen dayının sağlık durumuna dair herhangi bir bilgiye rastlanmadı. Düştüğü yerin yüksekliğinin çok olmaması umut edilirken, birçok kullanıcı dayının başına bir şey gelmediğini söyleyen yorumlar gönderdi.

YORUMLAR