Uluslararası Dota 2 Turnuvasının Ödül Havuzu Yine Dudak Uçuklatıyor

Uluslararası Dota 2 Turnuvasının Ödül Havuzu Yine Dudak Uçuklatıyor

Her yıl Valve'in ev sahipliğini yaptığı Uluslararası Dota 2 turnuvası, milyonlarca Dota oyuncusunu ekranlara kilitliyor. İnanılmaz karşılaşmalara ve etkinliklere sahne olan turnuvada birçok sürprizle karşılaşıyoruz. Bunların yanında dağıtılan ödüllerle de adından sıkça söz ettiren turnuva yine şaşırttı diyebiliriz. Valve şirketinin ve oyunseverlerin katkılarıyla toplanan ödül havuzu her yıl olduğu gibi bu sene de dudak uçuklattı.

Her sene alıştığımız üzere Dota 2 turnuvasında dağıtılan ödülleri konuşuyoruz. Geçen yıl olduğu gibi üzerine eklenerek artan ödül havuzu, bir önceki yılın rekorunu kırarak ilerlemeye devam ediyor. Bizler için sürpriz olmayan bu durum, oyunla yeni ilgilenmeye başlayanları ise şok ediyor. Toplamda 18.461.986 Amerikan Doları dağıtılacak turnuvanın ödül havuzu yine şaşırtmadı desek yeridir. Hatta daha spesifik olmak gerekirse geçen yıl kırılan rekor 18.429.613 Amerikan Doları iken, bu yıl kırılan rekor 18.461.986 olarak kayıtlara geçti. 

3 Ağustos tarihinde başlayacak olan Uluslararası Dota 2 turnuvası'nın ödül havuzu 20 milyon doları geçecek mi hep birlikte göreceğiz. 

Dota 2’yi SteamVR Desteğiyle İzleyebileceğiz

Half-Life 3'ün Yapım Aşamasında Olabileceğine Dair Kanıtlar Dota 2'nin İçinde Bulundu


YORUMLAR