Uncharted 4: A Thief's End Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

Uncharted 4: A Thief's End Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı

PlayStation 4’ün 2015 yılında Xbox One’ın Rise of the Tomb Raider’a karşı tek kozu olan Uncharted 4, bu yıl içinde çıkamıyor. Uncharted 4: A Thief’s End 2016 yılının Mart ayında çıkacak.

Ancak Uncharted 4: A Thiefs End koleksiyon paketi son derece ilgi çekici objelerle gelecek. Oyunun normal sürümü 80 dolardan satışa çıkacak, özel koleksiyon paketi ise 120 dolardan piyasaya sınırlı sayıda sürülecek. Oyunun çıkış tarihi ise 18 Mart 2016 olarak açıklandı. 

80 dolardan satışa sunulacak olan oyun kutusu içerisinde 48 sayfalık kalın kağıda kuşe baskılı bir kitapçık olacak. Öte yandan 120 dolarlık koleksiyon kutusu ise haberin manşet resminde görünen tüm objeleri kapsıyor. Uncharted 4: A Thief’s End özel koleksiyon sürümü iki kişilik oyun modunda her oyuncu için ayrı ayrı açılacak yetenek seviyeleri de sunuyor.

Xbox One için özel olarak çıkacak olan Rise of the Tomb Raider’a rakip olması beklenen oyun ne yazık ki Lara Croft’u yakalayamayacak. Xbox One için Kasım ayında çıkacak olan Tomb Raider’ın son macerası Uncharted 4’ün çıktığı tarihlerde PC ve PS4 için de çıkmış olacak.  

Uncharted 4: A Thief's EndDuyuru Videosu - E3 2014

Uncharted 4 Oynanış Videosu Olaylı Bir Şekilde Yayınlandı

YORUMLAR