Uncharted 4: A Thief's End'in Geliştirme Aşaması Tamamlandı

Uncharted 4: A Thief's End'in Geliştirme Aşaması Tamamlandı
Mertcan Aytar
Mertcan Aytar Oyun
YORUM YAZ

Aksiyon ve macera türünü PlayStation platformuna en iyi şekilde yansıtan ve oldukça gerçekçi oynanış mekanikleri ile göz kamaştıran grafiklere sahip olan Uncharted serisinin yeni oyunu Uncharted 4: A Thief's End'in geliştirme aşamasının tamamlandığı açıklandı.

Naughty Dog tarafından geliştirilen Uncharted serisi PlayStation platformunun her zaman öne çıkan oyunlarından olmuştu. Uncharted 4: A Thief's End (Bir Hırsızın Sonu) adlı yeni oyunun nasıl bir başarı göstereceğini ise çıkış tarihi olan 10 Mayıs'tan itibaren göreceğiz. Oyun o tarihten itibaren 229TL'lik fiyat etiketi ile yalnızca PlayStation 4 platformu için raflardaki yerini alacak. Oyunun geliştirme aşamasının tamamlandığı açıklamasını gereksiz bulan okuyucular için belirtmekte fayda var: Bu açıklama ile oyunun herhangi bir olası ertelemeye maruz kalmayacağı garantilenmiş oluyor.

Oyunun dağıtımcılığını üstlenen Sony Computer Entertainment'ın oyundan beklentileri her Uncharted oyununda olduğu gibi oldukça yüksek. Sony, bu oyunun PlayStation 4 satışlarını daha da ivmelendirmesini bekliyor. Oyunun ayrıca Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağını da hatırlatmış olalım.

Uncharted 3 Multiplayer Artık Ücretsiz

YORUMLAR