Uncharted 4: A Thief's End'in Geliştirme Aşaması Tamamlandı

Uncharted 4: A Thief's End'in Geliştirme Aşaması Tamamlandı

Aksiyon ve macera türünü PlayStation platformuna en iyi şekilde yansıtan ve oldukça gerçekçi oynanış mekanikleri ile göz kamaştıran grafiklere sahip olan Uncharted serisinin yeni oyunu Uncharted 4: A Thief's End'in geliştirme aşamasının tamamlandığı açıklandı.

Naughty Dog tarafından geliştirilen Uncharted serisi PlayStation platformunun her zaman öne çıkan oyunlarından olmuştu. Uncharted 4: A Thief's End (Bir Hırsızın Sonu) adlı yeni oyunun nasıl bir başarı göstereceğini ise çıkış tarihi olan 10 Mayıs'tan itibaren göreceğiz. Oyun o tarihten itibaren 229TL'lik fiyat etiketi ile yalnızca PlayStation 4 platformu için raflardaki yerini alacak. Oyunun geliştirme aşamasının tamamlandığı açıklamasını gereksiz bulan okuyucular için belirtmekte fayda var: Bu açıklama ile oyunun herhangi bir olası ertelemeye maruz kalmayacağı garantilenmiş oluyor.

Oyunun dağıtımcılığını üstlenen Sony Computer Entertainment'ın oyundan beklentileri her Uncharted oyununda olduğu gibi oldukça yüksek. Sony, bu oyunun PlayStation 4 satışlarını daha da ivmelendirmesini bekliyor. Oyunun ayrıca Türkçe dil desteği ile çıkış yapacağını da hatırlatmış olalım.

Uncharted 3 Multiplayer Artık Ücretsiz

YORUMLAR