Uncharted 4 Başka Bahara Kaldı Xbox'a Bir Fırsat Çıktı

Uncharted 4 Başka Bahara Kaldı Xbox'a Bir Fırsat Çıktı

Sony ve Naugty Dog projesi Uncharted'ın dördüncü sürümü Uncharted 4: A Thief's End hakkında üzücü bir haber var. Oyun gelecek yıla ertelendi. Bu erteleme Xbox'un çok işine gelecek.

2013 yılında duyurulan Uncharted 4: A Thief's End, 2016 baharına ertelendi. E3 2014'te oyunun 2015 baharında PS4'te olacağı sözü verilmişti. Ancak Sony ve Naughty Dog oyunu bir yıl daha ötelediler. Sebep olarak oyunculara yeni teknoloji ve daha farklı bir oyun deneyimi sunmayı planladıklarını söyleyen Sony yetkilileri, 2016 baharında Uncharted 4: A Thief's End'in tüm oyun dengelerini değiştireceğini de sözlerine eklediler. O gün gelene kadar Uncharted 4: A Thief's End ile ilgili videolar yayınlayacaklarını da belittiler. Uncharted ilk çıktığında 6 milyon kopya satmıştı.

Biz bir sene daha beklemek zorunda olanlar için son oyun içi video görüntülerini tekrar yayınlayalım istedik.

Öte yandan Uncharted4: A Thief's End'in ertelenmesi Xbox'un çok işine geliyor. Sony Uncharted 4: A Thief's End'i gelecek seneye öteleyince bu yıl Bloodborne ve The Order 1886'dan başka elinde 2015 yılı için büyük bir proje kalmadı. Bu Xbox için büyük bir fırsat. Çünkü Xbox 2015'e Raise of the Tomb Raider ve Halo: The Masterchief Collection'ı hazırlıyor. Özellkle bu boşluktan Raise of the Tomb Raider ile çok iyi faydalanacağına kesin gözüyle bakılıyor. 

Tomb Raider Gerçek Olsaydı?

YORUMLAR