Uncharted 4'ün Açık Betası Bu Hafta Başlıyor

Uncharted 4'ün Açık Betası Bu Hafta Başlıyor

Naughty Dog tarafından geliştirilen aksiyon türündeki PS4 özel oyunu Uncharted 4: A Thief's End'in açık beta tarihi belli oldu. Açık betaya bu haftadan itibaren erişim sağlayabileceğiz.

Geçtiğimiz günlerde bazı PS4 kullanıcıları çeşitli görseller yayınlamaya başladılar. Yayınladıkları görsellerde Uncharted 4: A Thief's End'in açık betasının PlayStation Store'da yer aldığını ve indirilebildiği gözüküyordu. Bunun üzerinden çok fazla zaman geçmeden Naughty Dog açıklama yaptı ve oyunun açık betasının Cuma günü başlayacağını belirtti. Açık betaya Cuma günü saat 19:00'dan itibaren erişebileceğiz.

Kullanıcıların yayınladıkları görsellerde oyunun multiplayer açık betasının 3 adet team deathmatch haritası barındırdığı gözüküyordu. Yapılan açıklamayla birlikte bu haber de doğrulanmış oldu.

Oyunun açık betasının multiplayer üzerinden olacağını öğrendiğim de aklıma ilk gelen soru şu oldu; açık betaya erişmek için PlayStation Plus üyeliği gerekir mi, yoksa gerekmez mi? Naughty Dog, bu duruma da açıklık getirdi ve bizleri sevinçten havaya uçuracak o güzel haberi verdi. Uncharted 4: A Thief's End'in açık betasına erişmek için PlayStation Plus üyeliği gerekmeyecek. Bu güzel haberden sonra açık beta tarihini bekler oldum.

Batmobile, Rocket League'e Geliyor

YORUMLAR