United Eleven Futbolseverlerle Buluştu

United Eleven web tarayıcıları üzerinden oynanan bir futbol menajerlik oyunu ve tüm oyuncuları bu maceraya bekliyor.

United Eleven Futbolseverlerle Buluştu

Nexon tarafından yayınlanan ve NHN BlackPick Corporation tarafından geliştirilen United Eleven bugün yayınlandı ve dünyanın her yanında futbol menajerlik oyunu hayranlarına sunuldu. Her ne kadar Football Manager uzun yıllardır sektördeki hakimiyetini sürdürse de, United Eleven hem ücretsiz olarak oynanması, hem de web tarayıcı üzerinden çalışması sayesinde FM'nin biraz daha önüne geçme potansiyeline sahip.

Oyunda dünyanın en büyük liglerinden takımlarla menajerlik kariyerinize başlayabiliyor, diğer oyunculara karşı amansız bir mücadele içerisine girebiliyorsunuz. Hem takımlar hem de oyuncular gerçek hayattan alındıkları için oyunun çok yüksek bir gerçekçiliğe sahip olduğunu da söylemek mümkün.

United Eleven oynayan oyuncular takımlarının taktikleri üzerinde tam kontrol sahibi olabiliyorlar ve böylece oyuncu dizilimleri, oyuncular arası iletişim, performans düzenlemeleri gibi pek çok konuda kendi özelleştirmelerini gerçekleştirebiliyorlar. Oyunun gelişmiş motoru sayesinde her an karar değişiklikleri de uygulayabilir, gerçek zamanlı olarak maçı görebilirsiniz.

Web tarayıcılar içinden oynandığı için sadece PC'de değil, aynı zamanda Ultrabook, Notebook, Netbook, tablet ve akıllı telefon gibi tüm cihazlardan erişilebilmesi, futbol yöneticisi kariyerinizin daha başarılı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacaktır. Oyuna hemen başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Google Chrome güvenlik güncellemesi yayınlandı

YORUMLAR