United Eleven ile Süper Lig Heyecanı Başlıyor

United Eleven ile Süper Lig Heyecanı Başlıyor

United Eleven geçtiğimiz aylarda Türk kullanıcılar ile buluşmuştu ve web tarayıcılar üzerinden futbol menajerliği yaşama imkanını sunmuştu. Oyun Türkiye'de oldukça başarılı oldu ve şimdiden binlerce kişi tarafından soluksuz bir şekilde oynandığını söylemek mümkün. Tabii ki bu başarı Nexon Europe adlı yayıncı şirketin dikkatini üzerine çekmiş durumda ve United Eleven içerisinde 4 büyüklerin eklenmesi işleri daha da heyecanlı hale getirecek.

Nexon Europe'un verdiği bilgilere göre oyunun içerisine eklenecek olan takımlar şu şekilde belirlenmiş;

  • Galatasaray
  • Fenerbahçe
  • Beşiktaş
  • Trabzonspor

Fakat sadece takımlar değil aynı zamanda ülkemizde top koşturan yüzlerce oyuncu da oyunun içerisine dahil ediliyor. Bu sayede ülkemiz oyuncularına daha iyi bir hizmet sunmayı amaçlayan ve daha fazla kullanıcının dikkatini çekebileceğine inanan şirket, Türkiye'nin bir futbol ülkesi olduğunu belirtmekten de geri kalmıyor.

United Eleven'ın toplamda 50.000'den fazla lisanslı ve gerçek futbolcuyu, yüzlerce farklı takımı içerisinde barındırması ve tüm bunları sadece tek bir web tarayıcı üzerinden sunabilmesi elbette her yerden futbol menajerlik oyununa erişmek isteyenleri oldukça cezbediyor. Oyunda oyuncu transferleri yapmaktan tutun da takımın logosunu düzenlemeye kadar neredeyse bir menajerlik oyununda gerekli olan herşeyi yapabildiğiniz için gerçekçi bir takım yönetimi deneyimine de hazır olmayı unutmayın.

United Eleven incelememizi görmek ve oyunu hemen oynamaya başlamak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

LG'nin esnek ekranları kağıt gibi kıvrılıyor

YORUMLAR