Ünlü Aktör Robert De Niro’ya Bombalı Paket Gönderildi!

Ünlü Aktör Robert De Niro’ya Bombalı Paket Gönderildi!

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ülkenin yüksek profilli kişilerine gönderilen bombalı paketlerin şokunu yaşıyor. Barack Obama ve Hillary Clinton’ın ardından hedef bu kez ünlü Hollywood yıldızı Robert De Niro oldu.

Pazartesi günü liberal milyarder Geoerge Soros'un New York'taki evinde bulunan patlayıcı cihazın ardından başlayan ‘boru bombası’ furyası, eski ABD Başkanı Barack Obama ve 2016 başkanlık seçiminin Demokrat Partili adayı Hillary Clinton ile devam etmişti.

ABD, güne bir kez daha bombalı paket alarmı ile uyandı. CNN  ve NBC, dünyaca ünlü aktör Robert De Niro’nun Manhattan'daki restoranına patlayıcı içeren şüpheli bir paket gönderildiğini bildirdi.

robert de niro bombalı paket

New York polisi bombalı paketi imha ederken, büyük korkuya neden olan bu olayın arkasında kimin ya da kimlerin olduğu henüz belirlenemedi.

Geoerge Soros, Barack Obama, Hillary Clinton ve son olarak Robert De Niro.. Hedef olarak seçilen bu isimlerin ortak bir özelliği bulunuyor. Hepsi de ABD Başkanı Donald Trump’a karşı sert eleştirileri ile tanınıyor. Hatta De Niro, haziran ayındaki 72’nci Tony Ödülleri töreninde “Bir tek şey söyleyeceğim. Trump’ı s..keyim”  ifadelerini kullanmış ve salondan büyük alkış almıştı.

İşte o konuşma...

Kısacası boru bombasısı’ furyasının arkasında Trump yanlısı bir kişinin çıkma olasılığı bir hayli yüksek.

Öte yandan Trump, kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile saldırı girişimlerini kınadı. Bombalı paketlerin nedeni olarak, ana akım medyadaki yalan haberleri gösteren Trump, medyanın kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini söyleyerek başkalarını suçlama refleksini bu olayda da sürdürdü.