Ünlü E-Spor Oyuncusu Sevgilisini Neden Terk Ettiğini Açıkladı

Ünlü E Spor Oyuncusu YouTuber 1

Ünlü E-spor oyuncusu Douglas Martin, geçtiğimiz dönemlerde manken sevgilisi Yanet Garcia’dan ayrılmıştı. Douglas Martin’in oyunlara daha fazla zaman ayırmak için "dünyanın en seksi hava durumu sunucusu" olarak gösterilen Yanet Garcia'dan ayrıldığı iddia edilmiş ve bu durum büyük yankı uyandırmıştı. Martin, şu sıralar paylaştığı yeni bir videoyla olayların aslında sanıldığı gibi olmadığını söyleyerek ayrılık kararıyla ilgili gerçek sebepleri açıkladı.

Call of Duty adlı oyunda FaZe isimli bir takımda E-spor oyuncusu olan ve oyunda Censor nikini kullanan Douglas Martin, aynı zamanda katıldığı turnuvalardan artan zamanlarında FaZe Censor isimli YouTube kanalında paylaştığı videolardan da önemli bir gelir elde ediyor.

Martin’in Temmuz ayında, modellik yapan ve bir televizyon kanalında hava durumu sunucusu olan Meksikalı kız arkadaşı Yanet Garcia’dan ayrılınca sosyal medyada gündeme oturmuştu. Martin’in oyunlara daha fazla zaman ayırmak için manken sevgilisini terk ettiği iddiası ortaya atılmıştı.

Ünlü E Spor Oyuncusu YouTuber 2

Yanet Garcia’dan ayrıldığından bu yana kendisine sürekli alaycı mesajlar gönderildiğini belirten Martin, en sonunda ayrılığın gerçek sebeplerini açıkladığı bir video paylaştı. Martin’in açıklamalarına göre, kız arkadaşıyla birlikte New York’a taşınmalarının ardından sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Garcia’ya araba da dahil olmak üzere birçok hediye aldığını ama genç kadının bunlarla yetinmediğini söyleyen Martin, Garcia’nın FaZe Censor Youtube kanalındaki videolardan elde ettiği gelirden pay istediğini açıkladı.

Temmuz ayındaki ayrılık haberlerinden sonra ünü hızla yayılan Garcia’nın ise bu iddialara ne cevap vereceği şimdiden sosyal medyada büyük merak konusu oldu.