Ünlü Güreşçinin Özel Fotoğrafları Hackerların Eline Geçti!

Ünlü Güreşçinin Özel Fotoğrafları Hackerların Eline Geçti

Hackerların son kurbanı ünlü Avustralyalı güreşçi Toni Storm oldu. 23 yaşındaki sporcunun özel fotoğrafları bilgisayar korsanları tarafından çalındı.

23 yaşındaki Storm, çıplak fotoğraflarının internete sızdırılmasının ardından hem Twitter hem de Instagram hesaplarını kapatmak zorunda kaldı. 

SmackDown Genel Müdürü Paige başta olmak üzere profesyonel güreş dünyasından birçok isim, genç yıldızı desteklemek için bir araya geldi. 26 yaşındaki Paige de 2017 yılında hackerların kurbanı olmuştu. 

hacker özel fotoğraflar

Konuya ilişkin kişisel Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Paige, “Aynı şeyi yaşayan birisi olarak Storm’u sonuna kadar destekliyorum. Zor olacak ve insanlar sana kaba davranacak. Fakat sen güçlü ve yetenekli bir kadınsın. Bunu atlatacaksın. Geleceğin karartılamayacak kadar parlak” sözleriyle Avustralyalı güreşçiye destek oldu.

 

 

Özel fotoğrafları internete sızdırılan güreşçiler yalnızca Storm ve Page değil. 15 kadar eski ve yeni WWE yıldızı, geçmişte bilgisayar korsanlarının hedefi olmuştu. Amerikan güreşinin efsane ismi Hulk Hogan, Maxine, Melina, Victoria, Kaitlyn ve Xavier Woods kurbanlardan sadece bazıları. 

Amerikalı profesyonel güreş eğlence organizasyonu WWE, 150'den fazla ülkede, yaklaşık 36 milyon izleyiciyle dünyanın en büyük profesyonel güreş şirketi olarak kabul ediliyor.