Ünlü İsimlerin Yer Aldığı Yeni HyperX Reklam Filmi Yayınlandı

hyperx post malone

Son zamanlarda elektronik sporlara yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan HyperX, reklamlara da özen gösteriyor. ABC programında yayınlanacak NBA programı sırasında gösterilmesi planlanan ve içerisinde Post Malone, Gordon Hayward, Joel Embiid, JuJu Smith-Schuster, Pokimane, Shroud, Daigo, De’Aaron Fox ve Rush gibi ünlü isimleri barındıran yeni HyperX reklam filmi, izleyenler tarafından oldukça beğenildi. 

Ürettiği kaliteli ürünlerle tanıdığımız Kingston’ın oyuncularar yönelik ekipman üretmek için kurduğu HyperX, son zamanların en popüler markalarından bir tanesi haline dönüşmüştü. Hazırladığı reklam kampanyalarıyla yerini sağlamlaştıran HyperX, televizyonlarda yayınlamayı planladığı “We’re All Gamers” serisinin ilkini paylaştı. Kampanyada Post Malone, Joel Embiid, Shroud, Gordon Hayward, Pokimane, JuJu Smith-Schuster, Daigo, De’Aaron Fox ve Cloud9’dan Rush gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren ünlüler ve yetenekli sanatçılar yer aldığı görüldü.

NBA Saturday Primetime programlarının yeni sunum sponsoru olan HyperX’in “We’re All Gamers” televizyon reklamları 19 Ocak’ta başlayacak ve NBA playoff maçları ile finalleri süresince ABC ve ESPN kanallarında yayınlayacak. Reklam süresine ek olarak HyperX markası da maçlardaki molalarda görülebilecek. ESPN’de yayınlanan SportsCenter programında da NBA sezonu boyunca HyperX’in sanal setleri yer alacak.