Ünlü Kahve Zinciri Starbucks, Evlere Paket Servisine Hazırlanıyor

Ünlü Kahve Zinciri Starbucks, Evlere Paket Servisine Hazırlanıyor

Tanınmış Amerikan kahve zinciri Starbucks, evlere servise hazırlanıyor.

Starbucks firmasını bir çok kişi bilir. 1971 yılında kurulan kahve zinciri, Türkiye'de ilk şubesini 2003 yılında açdı. Ayakta, karton bardaklarda kahve içme alışkanlığını Türkiye'ye getiren firma, özellikle son yaşanan Gezi olaylarında çıkan tatsız olaydan sonra tepkileri üzerlerine çekmişlerdi. Ancak popüleritesini yine de kaybetmeyen firma, yeni bir hizmetini müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

Bulundukları sektörün en eski ve deneyimli firmalarından olmalarına karşın, evlere kahve servisi yapmayan Starbucks, bu özelliğini değiştirecek gibi görünüyor. Çıkan haberlere göre, uzun süre önce başlayan çalışmalar, gerekli alt yapının hazırlanması için yoğun şekilde devam etmekte. Mobil cihazımıza kuracağımız küçük bir uygulama ile rahatlıkla bu hizmeten yararlanabileceğiz. Ancak, başlangıç olacak sadece bir kaç ülke için kullanılabilir olacak olan bu sistem, umut ediyoruz ki başarılı olur ve en kısa sürede ülkemizde de uygulanır.

Yapılan resmi bir açıklama olmamakla birlikte, çıkan dedikodular 2015 yılının ilk çeyreği ile birlikte firmanın evlere sipariş sistemine başlayacağı yönünde.

YORUMLAR