Ünlü Oyuncunun Kanalı Birkaç Gün İçinde 3 Milyon Aboneye Ulaştı

jack black jablinski

Hollywood’un tanınmış isimlerinden Jack Black, yakın zaman önce oğlunun baskılarına dayanamayarak, video oyunları odaklı bir YouTube kanalı açmıştı. Jablinski Games adıyla açtığı YouTube kanalına bugüne kadar çok kısa üç video ekleyen Jack Black, milyonlarca aboneye ulaştı.

21 Aralık 2018 tarihinde Jablinski Games kanalına bir video yükleyen Jack Black, oğlunun bitmek bilmeyen baskılarına dayanamayarak YouTube kanalı açtığını söylemiştii. Kendine has tarzıyla videoya devam eden Black, kanalının en büyükler arasına gireceğini ve en çok takipçili kanallardan biri olan PewDiePie’ı geçeceğini dile getirmişti.

Henüz video serilerine başlamaktan çok uzak olan ve sadece üç video ekleyen Jack Black, şimdiden popüler oldu. Başlar başlamaz neredeyse her YouTube izleyicisinin dikkatini çeken Jablinski Games, aradan geçen kısa dönem içerisinde 3 milyon aboneye ulaştı. 28 Aralık tarihinde yayınladığı 48 saniyelik video dahi neredeyse 8 milyon kişiye ulaşan Jack Black, top uzunluğu 4 dakika olan üç videosuyla 22 milyondan fazla izlendi.

Farklı tarzıyla bugüne kadar büyük bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran Jack Black, PewDiePie’ı geçme sözüne gün be gün yaklaşırken, ünlü oyuncu tarafından hazırlanan üç dakikalık videoyu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.