Ünlü Pop Yıldızı Sia, Twitter'da Çıplak Fotoğraflarını Yayınladı!

Ünlü Pop Yıldızı Sia, Kendi Çıplak Fotoğraflarını Yayınladı!

Dünyaca ünlü Avustralyalı pop yıldızı Sia, çıplak fotoğrafının sızdırılacağını anlayınca, kendisini tehdit eden paparazziden önce davranarak çıplak fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Haliyle sosyal medya da baya bir sallandı tabii. İşte o fotoğraf!

Yaptığı her şarkıyla milyonların beğenisini kazanmayı başaran Sia, bu sefer bambaşka bir olayla gündemde. Ünlü şarkıcı, kendisinin çıplak fotoğrafını çeken ve bunu 'sızdırma' tehdidiyle en yüksek fiyat verene satmaya hazırlanan bir paparazinin planını bozdu.

Çıplak bir şekilde balkonda olduğu sırada çekilen bir fotoğrafını hem Twitter hem de Instagram hesabından paylaşan Sia, "Birileri açıkça benim çıplak fotoğraflarımı fanlarıma satmaya çalışıyor" diye yazdı.

Sia, Kendi Çıplak Fotoğraflarını Yayınladı!

Eline geçen çıplak fotoğrafını 3 milyondan fazla takipçisinin olduğu resmi Twitter hesabından paylaşarak şantajcıların planını bozan Sia, "Paranız cebinizde kalsın, burada bedava" notunu düştü. Fotoğrafın açıklamasına, “Everyday is Christmas” da (Her gün Noel) yazan Sia, yeni çıkacak Noel albümünün adını eklemeyi de ihmal etmedi.

Sia’nın paylaşımı, 2 saatten az bir sürede 160 binden fazla beğeni alırken, fotoğrafa adeta yorum yağdı.