Ünlü Yarış Pilotu Volkan Işık Oyunlara da El Attı: VOLKICAR

Ünlü Yarış Pilotu Volkan Işık Oyunlara da El Attı: VOLKICAR

Son dönemlerde ortaya çıkan yerli yapım mobil oyunların arasına şimdi de VOLKICAR eklendi ve hem Android hem de iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kolaylıkla oynanabiliyor. Fakat oyunu daha özel yapan şey ise ünlü ralli pilotu Volkan Işık’ın kendi ürettiği VOLKICAR yarış otomobillerini temel alması ve onun adına resmi bir şekilde hazırlanmış olması. Dolayısıyla yarış dinamiklerine oldukça hakim bir oyunla karşı karşıya olduğumuzu söyleyebilirim.

V1 Challenge adlı yarışlara katıldığımız oyunda, tabii ki farklı renklerde araç seçimlerimiz ve hatta farklı pilot seçimlerimiz de mevcut. Böylelikle kendimizi yarışlara atılmaya daha hazır hissedebiliyor ve pistte yeteneğimizi konuşturabiliyoruz.

Oyuna dahil olan pistler de ülkemizdeki şu pistler olarak karşımıza çıkıyorlar:

  • İzmit Körfez Pisti
  • Aydın Şehir Etabı
  • İzmir Ülkü Pisti
  • Volkan Işık Arena

Her ne kadar oyunda multiplayer bölümü mevcut olmasa da, zaman karşı veya rakiplere karşı yarışlardan elde edilen puanlarla puan listesine girmek, böylece dostlarınıza karşı bir rekabet içerisine girmek oyunda mümkün olanlar arasında. Tabii ki en hızlı olanın en üst pozisyonu aldığını belirtmeye bile gerek yok.

Oyunun grafik ve ses öğeleri oldukça tatmin edici bir durumdalar ancak elbette ufak tefek iyileştirme isteyen yerleri de mevcut. Yine de mobil cihazlarda herhangi bir sorun yaşatmadan çalışması sebebiyle pek çok kullanıcının oyuna erişebileceğini söyleyebilirim.

Bir an önce Android ve iOS cihazlarınızdan yarış heyecanına atılmak ve VOLKICAR ile rakiplere meydan okumak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanmayı unutmayın!

Snapchat Artık Daha Güvenli ve Kullanışlı

YORUMLAR