Ünlü YouTuber Logan Paul'un Çektiği Video Klip Olay Oldu

Ünlü YouTuber Logan Paul'un Çektiği Video Klip Olay Oldu

Japonya'da intihar eden bir kişinin görüntülerini YouTube kanalından paylaştığı için büyük bir tepki çeken ABD'li ünlü YouTuber Logan Paul, bu sefer de çektiği kliple olay oldu.

YouTube'da sahip olduğu 15 milyona yakın takipçisiyle en popüler vlogger'lardan bir tanesi olan Logan Paul, şu sıralar çektiği videolarla gündeme bomba gibi düşüyor. 

Bu yılın başlarında Fuji Dağı eteklerinde intihar etmek isteyenlerin gitmesi sebebiyle 'İntihar Ormanı' olarak anılan Aokigahara Ormanı'nı ziyaret eden ve kendisini ağaca asarak intihar eden birinin videosunu çeken Paul, eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

Tepkiler büyümesi üzerine harekete geçen YouTube, Logan Paul ile olan reklam anlaşmalarının sonlandırıldığını ve YouTube Red orijinal video projelerinin rafa kaldırdığı açıklamıştı. Ardından 15 milyon takipçisine bir özür mesajı yayınlanan ABD'li YouTuber, yaptığı şeyden dolayı çok pişman olduğunu söylemişti.

Bu sefer de çektiği video kliple olay olan Paul, 22 yayındaki model Eliza Johnson'ın üstüne bisiklete biner gibi bindi. Japonya'da çekilen klipte, hareketleriyle dikkat çeken sosyal medya yıldızı, Jonhson'ı da isyan ettirdi.

Paul'un bu hareketinden dolayı onurunun kırıldığını söyleyen Johnson, bunun bir çeşit cinsel taciz olduğunu belirtti. Kendisine saygı duyulmadığını ifade eden 22 yaşındaki model, Paul'u bu hareketinden dolayı defalarca uyarmasına rağmen aynı davranışlara maruz kaldığını söyledi.