Ünlü YouTuber Ruhi Çenet Gözaltına Mı Alındı? İşte Detaylar

Ünlü YouTuber Ruhi Çenet'in gözaltına alındığı iddia edildi. Konu hakkında merak edilen detayları bir araya getirdik.

unlu-youtuber-ruhi-cenet-gozaltina-mi-alindi

YouTube'da çektiği videolar ile tanınan Ruhi Çenet gözaltına mı alındı? Ruhi Çenet'in gözaltına alındığı iddiası doğru mu? İşte " Ruhi Çenet gözaltına mı alındı? " sorusunun yanıtı.

Ruhi Çenet Gözaltına Alındı İddiası

İddialara göre Ruhi Çenet, akşam saatlerinde Emniyet mensupları tarafından sorgulanmak üzere gözaltına alındı. Söylentilere göre Çenet'in sorgulandıktan sonra serbest bırakıldığı konuşulmakta.

Hürriyet tarafından yapılan haberde Çenet'in Adana Hürriyet Mahallesi videosunda suçu ve suçluyu övdüğü gerekçesiyle gözaltına alındığı bilgisi yer almakta.

YouTuber Ruhi Çenet, Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Dün yayınlamış olduğumuz videonun bazı yanlış anlaşılmalara sebep olması endişesiyle kaldırdım. Bir sonraki videoda görüşmek üzere." cümlelerine yer verdi.

ruhi-cenet-gozaltina-alindi-iddiasi

Çenet gözaltına alınama iddiaları hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. İddialar hakkında Ruhi Çenet tarafından bir açıklama yapılır ise haberimizi güncelleyeceğiz.

Güncelleme: Ruhi Çenet tarafından açıklama yapıldı.

Ruhi Çenet Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Tutuklandığım yönündeki haberler asılsızdır." dedi ve videoyu kendi rızası ile kaldırdığını duyurdu.

Bizleri takipte kalarak en güncel haberlerden haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR