Ünlü YouTuber, Uçağın First Class Kabininde Drone Uçurdu!

Ünlü YouTuber, Uçağın First Class Kabininde Drone Uçurdu!

YouTube’un en trend isimlerinden bir tanesi molan Casey Neistat, ilgi çekici bir içerikle daha takipçilerinin karşısına çıktı. 35 yaşındaki Amerikalı YouTuber, yolcu uçağının içinde drone uçurdu!

Casey Neistat, daha çok YouTube kanalında yayınladığı eğlenceli videoları ile tanınsa da, aslında çok başarılı bir reklam ve film yönetmeni. Geçmişte Nike ve Mercedes gibi dev markalarla çalışan Neistat, daha 20 yaşındayken çektiği diziyi HBO’ya satarak 2 milyon dolar kazanmıştı. 

YouTube macerasına 2010 yılında başlayan ünlü isim, oldukça yaratıcı, iyi kurgulanmış ve editlenmis videoları ile kısa zamanda önemli bir başarı yakaladı. 11 milyona yakın aboneye ve 2 milyarı geçkin görüntülenmeye sahip olan Neistat, ürettiği içeriklerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Emirates Havayolları ile marka işbirliği yapan fenomen YouTuber, Brüksel’den Dubai’ye yaptığı yolculuğunu takipçileriyle paylaştı. Uçağın first class kabinini izleyicilere tanıtan Neistat, çantasından çıkardığı küçük drone’u uçağın içinde uçurdu.

Bununla da kalmayan fenomen isim, uçağın içinde kaykaya bindi. Neistat’ın uçaktaki maceralarını çektiği videosu 28 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. 

Her daim üretken, hareketli ve iyimser yapısı sayesinde YouTube'un en sevilen simalarından bir tanesi olan Neistat, 2015 yılında Türk Havayolları’nın misafiri olarak İstanbul’a gelmişti. 

Neistat ayrıca, Beme isimli Instagram benzeri bir mobil uygulamanın da yaratıcısı. 2016 yılında dünyanın en büyük haber kanallarından CNN  tarafından 25 milyon dolara satın alınan uygulama, yeterli kullanıcı sayısına ulaşamadığı için bu yılın başlarında kapatılmıştı.