Unravel Two Duyuruldu ve Satışa Sunuldu!

Unravel Two Duyuruldu ve Satışa Sunuldu!

Coldwood Interactive tarafından geliştirilen Unravel Two, E3 2018 EA Play konferansında duyuruldu. Oyun duyurulur duyurulmaz satışa çıkarılarak, oldukça ilginç bir tanıtım yapmış oldu.

 

2016 yılında çıkan platform türündeki Unravel, yünden yapılan bir karakterin sevimli yolcuğunu anlatarak, oyunculara kendini sevidrmeyi başarmıştı. Çok sevilen Unravel'ın devam oyunu, E3 2018'de yapılan duyurusu sırasında gün yüzüne çıkarken, Unravel 2 isminde olduğu söylenen yapıma dair merak edilen kimi detaylar da verildi. Duyurunun hemen ardından mağazalardaki yerini alacağı söylenen Unravel Two'nun, yine Yarny karakterini konu alacağı ancak bu sefer sevimli karakterimizin yalnız olmayacağı dile getirildi. 

Unravel Two'da kırmızı ve mavi olmak üzere toplamda iki karakter bulunuyor. Oyunu istersek co-op olarak, istersek de tek başımıza oynayabiliyoruz. Oyunu tek başımıza oynamak istediğimizde iki karakteri de yönetmemiz gerekiyor. Dolayısıyla oyunu co-op oynamak hem daha rahat hem de daha eğlenceli oluyor.

Unravel Two; PC, Xbox One ve PS4 için bugünden itibaren satışa sunuldu!