Unutulmaz Oyun Thief'in Filmi Geliyor

Unutulmaz Oyun Thief'in Filmi Geliyor

1998 yılına kadar dayanan, zamanında Eidos'un geliştirdiği ünlü oyun Thief'in filmi yolda. Square Enix'in oyunu 2014'te yeni bir yapıya kavuşturmasıyla birlikte oyuncularla tekrar buluşan Thief, şimdi de beyaz perde için hazırlanıyor.

The Hollywood Reporter'ın açıkladıklarına göre Thief'in yeni filmi Los Angeles merkezli olacak. Thief'in film haklarının ise Straight Up Films tarafından alındığı da açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. Özellikle oyun filmlerinin son dönemde revaçta olmasıyla birlikte Thief de beklentileri bir hayli yükseltiyor. Filmin başrollerini ise Adam Mason ve Simon Boyes paylaşacak.

Henüz Garrett'ı kimin oynayacağı ya da hikayesinin ne olacağı bilinmiyor. Yeni filmin hangi oyununun senaryosunu konu alacağı da büyük bir soru işaret; hiçbir oyuna bağlı kalmayıp farklı bir senaryo üzerinden de yürünebileceği düşünülüyor. 

18. ve 19. yüzyıllarda geçen Thief serisi, özellikle karanlık atmosferiyle ve oynanış mekanikleriyle ünlü. 90'lı yıllarda gizlilik oyunları pek bulunmadığı için o zamanlar çıkışıyla birlikte büyük sükse yaratmış olan Thief serisi, şimdiden birçok hayranını yeni film haberiyle heyecanlandırdı bile.

Galaxy S7 Piyasaya Çıktığına Pişman Oldu, İşte S7'ye Yapılan İşkence Görüntüleri

Tarihin Gördüğü En Absürt Hacker Saldırıları

Apple 2.El Telefon Satışına Başlıyor

YORUMLAR