Utangaç Apple Sonunda Instagram Hesabı Açtı!

Utangaç Apple Sonunda Instagram Hesabı Açtı!

 

Sosyal medyanın utangaç devi Apple, iPhone'la çekilen en iyi fotoğraflardan bazılarını sergilemek için yeni bir Instagram hesabı başlattı. Sonuç olarak böyle bir galerinin eksikliği de hissedilmiş oldu.

Apple'ın uzun süredir devam etmekte olan "Shot on iPhone" kampanyasında olduğu gibi, @Apple yalnızca dünyanın dört bir yanındaki iPhone kullanıcılarından seçilmiş ve özenle kadrajlanmış fotoğrafları, bu galeride beğenenlerine sunuyor. Apple'ın yaptığı açıklamaya göre şirket, ürün fotoğraf galerileri, reklamları veya diğer şirketlerin pazarladığı fotoğrafları asla galeride sergilemeyecek.

Aslında Apple bu kararını çok da tesadüfi olarak dile getirmiş sayılmaz, çünkü Apple daha önceden farklı fotoğrafları bir sebepten dolayı söz konusu platformlardan rakiplerine kaptırmıştı. Büyük olasılıkla Apple, tekrar aynı konuda canı yansın çok istemiyor olabilir. @Apple, yeni başlayanlar için giriş ve tanıtım sonrası dört video ve birçok fotoğraftan oluşturulan bir yapıya sahip. Bu tanıtım sonrasında ise farklı sanatçılar tarafından tanıtılan bir galeri de yer alıyor.

Aşağıda bu fotoğrafları görebilir ya da https://www.instagram.com/apple/ adresinden takip edebilirsiniz.

YORUMLAR