uTorrent Kullanıcıları Dikkat: Son Güncellemeyi Almayın

uTorrent Kullanıcıları Dikkat: Son Güncellemeyi Almayın

Popüler torrent programlarından biri olan uTorrent kullanıyorsanız, programa gelen son güncellemeyi kabul etmeyin. Yeni güncelleme bilgisayarları gereksiz yere çeşitli işlemler yapmaya zorluyor.

Çok yüksek hızlarda indirme yaparak uzun süredir torrent kullanıcılarına hizmet eden uTorrent’ın son güncellemesi hayal kırıklığı yaratıyor. Trusted Reviews'un haberine göre uTorrent'ın son güncellemesi arka planda çalışarak 'Bitcoin çıkaran' Epic Scale programı ile beraber geliyor. Güncellemeyi yüklediğinizde bu program sizin bilginiz ve izniniz olmadan Bitcoin madenciliği yaparak PC'nizin gereksiz yere çalışmasına neden oluyor.

Öte yandan yeni güncellemeyle beraber uTorrent son derece ağırlaşarak indirme esnasında takılmalar ve çökmeler yaşayabiliyor. uTorrent gibi ile çalışan pek çok torrent indirme programı mevcut. Ancak bunların arasında en popüler olanı uTorrent ve BitTorrent olarak biliniyor. Her ne kadar resmi, kanuni bir çok indirilebilir içerik sunsalar da uTorrent ve BitTorrent genellikle korsan film, oyun, müzik indirmek için kullanılıyorlar. 

uTorrent'te İndirme Hızınızı Arttırma Yöntemleri

uTorrent Kurulumu ve Program İçi Görüntüleri

BitTorrent Sync Güncellendi

BitTorrent Bilimkurgu Dizisi Çekiyor

YORUMLAR