Uzmanlara Göre Galaxy S4 iPhone'a Rakip Değil

Analiz uzmanları yeni tanıtılan Galaxy S4'ü yeteri kadar etkileyici bulmadı.

Uzmanlara Göre Galaxy S4 iPhone'a Rakip Değil

Görünen o ki, uzman analizciler Samsung Galaxy S4'ü iPhone 5 karşısında ciddi bir rakip olarak görmüyorlar. Uzmanlardan Peter Misek'e göre Galaxy S4 iyi satış rakamlarına ulaşacak; fakat bu telefon devrimsel özelliklere sahip değil. Cihazın büyük ekranı Apple karşısında Samsung'a artı puan kazandırsa da çoğu özellik başka telefonlarda da kullanılabilir nitelikte. Galaxy S4'te özellikle yazılımsal özelliklerin ön plana çıkarılması çoğu kullanıcının da hoşuna gitmemekte.

Brian White ise Galaxy S4'ü eski modelin yenilenmiş hali olarak görüyor ve oyunun kurallarını değiştirecek bir faktör olamayacağını açıklıyor. Analiz uzmanına göre iPhone 5S, Galaxy S4'ü satışlarda geride bırakacak, Apple'ın düşük fiyatlı iPhone'lar ile pazarda genişlemesi de Samsung'u zorlayacak.

Gene Munster ise Galaxy S4'ü iPhone'ların S versiyonlarına benzetmekte. Mevcut telefonun biraz rötuşlanmış ve kuvvetlendirilmiş hali olan S versiyonu iPhone telefonlar Galaxy S4'le benzeştiriliyor. Yani, Galaxy S4 yeni bir telefon olarak adlandırılmak için yeteri kadar büyük bir gelişme değil.

Uzmanların görüşleri Galaxy S4'ün çok da büyük bir yenilik olmadığı doğrultusunda, peki sizin görüşleriniz nedir? Forumumuzda bu konuyu tartışmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4'ün teknik ve yazılım detayları burada

YORUMLAR