Valve'ın Yeni Oyunundan Görseller ve Bilgiler Açığa Çıktı

Valve'ın Yeni Oyunundan Görseller ve Bilgiler Açığa Çıktı

Half Life, Left 4 Dead oyunlarının yanında Steam sistemiyle de sektörün büyük firmalarından sayılan Valve'ın yeni projesiyle ilgili bilgiler ve görseller açığa çıktı. Henüz söylenti aşamasında kalan bilgiler yeni projenin Stars of Barathrum isminde bir oyun olacağını gösteriyor.

Ortaya çıkarılan görsellerden ve bilgilerden elde edilen ilk sonuç; oyunun uzayda geçeceği ve uzay gemilerine sahip olabileceğiniz yönünde. Valve'ın bu proje için büyük araştırmalara ve yatırımlara yöneldiği söylenirken, ortaya çıkarılacak oyunun türü içinse free-to-play (ücretsiz) MMORPG olabileceği ileri sürülüyor.

Bu bilgilerin dışında içeriden gelen bilgiler de oyun hakkında dikkat çekici detaylar içeriyor. Valve'ın çalışanlarından geldiği iddia edilen bilgilerden birkaçı:

* Oyunun çalışma projesi isminin (SOB) Stars of Barathrum olarak doğrulandığı.
* Privateer ya da freelancer isimli iki sınıftan birini seçerek oyunda yer alabilecek aynı zamanda büyük uzay gemilerine ve ağır tanklara da sahip olabileceksiniz.
* Oyun açık dünya olacak ve kendi yaratacağınız maceraları yaşayabileceksiniz..

Stars of Barathurm için Valve'dan sızdırıldığı iddia edilen konsept görsellerin yer aldığı bir video da hazırlanmış.

Yaptığı her işle ortaya kaliteli yapımlar çıkaran Valve'dan konuyla ilgili gelecek bir açıklama olayın doğruluk payını bizlere gösterecektir.

YORUMLAR